Nový program letošních akcí po povolení společenských akcí :

2021

2021

12. 6.  Uherský Brod, Masarykovo náměstí, akce: Slavnosti města, předpokládaný začátek vystoupení v cca 14:00 hod.

27.6.  Kladno

30.6.  Česká Lípa - hrad Lipý

3. 7.   PŘÍBOR, okres Nový Jičín, MĚSTSKÝ PARK

4.7.  Pernštejn

10.7.  Lomeček

16. 7.  VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, CAFFÉ BAR ROSSO NERO, předpokládaný začátek vystoupení ve 20:00 hod.

17. 7.  TRHOVÉ SVINY, okres České Budějovice,Sídliště 710, Taneční sál Kulturního domu, ( v případě hezkého počasí areál Hamr), začátek vystoupení: 20:00 hod.

18. 7.  OBEC ŽELEZNÉ (U BRNA), areál Horka, předpokládaný začátek vystoupení v cca 16:00 hod.

24.7.  Chýně - festival od 16h

31.7.   České Budějovice

1.8.   Rožnov pod Radhoštěm

6.8.   Nový Bydžov koupaliště 22:00 h. 

14. 8.  Vilémov, okres Děčín, akce: Vilémovská pouť

26.8.  Praha Karlín..vnitroblok karlínských kasáren

28. 8.   ZABRUŠANY, OKRES TEPLICE, začátek vystoupení 17:00 hod

28. 8.   Obec Modlany, předpokládaný začátek vystoupení v cca 20:30 hod

31.8.   Praha

4. 9.    ŽATEC, FESTIVAL DOČESNÁ (přeložené vystoupení z roku 2020), čas bude upřesněn.

4.9.   Jaroměř 

10.9.  Brno 

11.9.   Kroměříž

11. 9.    MNICHOVICE U PRAHY, vystoupení: 21:00-22:00 hod.

15.9.    Litoměřice - výstaviště

17.9.   Velké Pavlovice

18.9.   Mělník vinobraní

26.9.  Pardubice

28.9.  Heřmanov - slavnosti

9. 10. PRAHA RADOTÍN, nám. Svatého Petra a Pavla, vystoupení: 15:30 - 16:30 hod.

13.11.   Olomouc ples

26.11.  Česká Kamenice

4. 12.   Jablonec nad Nisou, Klub Na Rampě, předpokládaný začátek ve 20:00 hod.

10.12.  Vyškov

17.12. Parkhotel Plzeň

2022

22. 1.  HRADEC KRÁLOVÉ, VELKÝ SÁL ALDIS, 21. Královehradecký městský ples, předpokládaný začátek vystoupení v cca 23:15 hod.

29. 1.  České Budějovice -Ples

XX. 1. Praha 10, Kulturní dům Barikádníků, Saratovská 20, začátek vystoupení: 20:00 hod.

12. 2. KAPLICE, akce: Muzikantský bál, předpokládaný začátek vystoupení 22:30 hod.

19. 3. Čelákovice - Koncert

15. 5. Kunratice u Cvikova

 6. 6. Zdechovice

10. 6.  DUCHCOV, ZÁMECKÁ ZAHRADA, AKCE Casanovské slavnosti, vystoupení 19:30-20:30 hod.

18.6.  Štíty

24.6.  Chrudim

25. 6.  KELČ, OKRES VSETÍN, AREÁL U KD, AKCE: KELEČSKÉ SLAVNOSTI

25. 6.  LOŠTICE, areál sportovního hřiště TJ Slavoj Loštice, akce: Loštické slavnosti, vystoupení: 21:30-22:30.hod

30.6. Česká Lípa

16.7.  Kajov

23.7.  Stropčice

30.7.  Stanokov

  6.8. Zdechovice

9.9.  Velké Bíteš

24.9.  Česká Třebová


2023

17.6.  Ostrovec

  9.9. Berounský Letorost